Moc se mi líbí spolupráce s Katkou, jako virtuální asistentkou. Je to vždy přesně a včas provedená práce. Katka dokonale chápe, co je třeba udělat. Má bohaté zkušenosti s různými e-shopy a poskytuje cenné rady, jak e-shop vylepšit a optimalizovat. Ve skutečnosti je to velmi spolehlivý člověk se širokým výhledem, od právních aspektů po prodejní technologii. Dostala jsem více času na komunikaci s klienty a rozvoj podnikání, protože jsem technickou práci svěřila Katce.

Anna Baková

Katka Laňková je naše virtuální asistentka již 7 let a s její prací jsem moc spokojen. Svědomitě se nám stará o podklady pro účetní, veškerou fakturaci a zejména vyřizuje všechny objednávky na e-shopu včetně komunikace s nákupčími našich stálých zákazníků z velkoobchodu, a to i v angličtině. Díky tomu se nemusím starat o administrativu a mohu se věnovat své hlavní pracovní náplni. Navázání spolupráce s Katkou Laňkovou pro nás byla trefa do černého.

Jan Bureš, jednatel

GA.ME Europe s.r.o.

S Katkou spolupracuji přes rok a mohu její služby jedině doporučit. Oceňuji její spolehlivost, kvalitně a včas odvedenou práci.

Petr Švec

Tržiště práce

Když jsem Káťu přijímala do Hájedničky, překvapila me, jak rychle se dokázala naučit novým věcem. Vše stačilo říct jednou a já věděla, že jsem přijala správného člověka. Po celou dobu naší spolupráce byla velkou výpomocí, které jsem si cenila. Káťu vnímám jako spolehlivého člověka, který svou práci dělá dobře. Pohotově reaguje a věci vždy vyřeší k mé spokojenosti, ale hlavně ke spokojenosti zákazníka. Po lidské stránce Káťu vnímám jako milého člověka, který má rád ve věcech pořádek a neodchazí od rozdělané práce.

Petra Vomočilová

H1

Napište mi

Telefon

721 226 428