Jsem externista se srdcem vašeho nejvěrnějšího zaměstnance.

Potkávat se budeme hlavně v online prostoru, ale postarám se o vás, jako bych seděla o stůl vedle.

Jako virtuální asistentka pracuju už 7 let. 

 Spojila jsem své síly nejen s drobnými podnikateli, ale i s korporáty. Aktuálně třeba ve společnosti Sanofi-Aventis s.r.o. pomáhám s organizací interních školení. V H1 působím jako koordinátor vzdělávání, což znamená, že komunikuji se zájemci o školení, aby měli vše co potřebují, a mohli si školení naplno užít. Starám se i o agendy menších podnikatelů, a díky tomu jsem se dostala i k takovým projektům, jako je vydání pohádkové knížky.

Rychle. Efektivně.

Kateřina Laňková

Baví mě poznávat projekty z různých oborů a ráda se učím s novými nástroji, ať už se jedná o fakturační systémy, správu webů, e-shopů nebo nějaké specializované aplikace. 

Jsem organizační typ a mám ráda ve věcech pořádek. I každá z mých tužek má své místo. Pracovala jsem i s právníky, proto vím, že i sebemenší detail v dokumentaci může rozhodnout o vašem úspěchu a že termíny jsou svaté. 

Největší odměnou je pro mě spokojený klient. Třeba takový, který si dřív delegování neuměl vůbec představit, ale po pár měsících mi napíše, že už by to jinak nechtěl a že je naše spolupráce návyková. 

Baví mě pozorovat, jak klienti rostou, jak se jejich vize stávají skutečností i díky tomu, že na ně konečně mají čas. Každá taková spolupráce mě inspiruje. 

Napište mi

Telefon

721 226 428

E-mail

info@katerinalankova.cz